همه مشاغل برای ما اهمیت دارند
طراحی وب سایت ، برنامه نویسی
Previous
Next

گروه مگادیزاینر ، طراحی وب سایت ویژه هنرمندان

طراحی سایت بدون در نظر گرفتن چهارچوب ها و تناسبات دنیای هنر خیلی برای ما جذاب نیست.
ما در گروه طراحی سایت مگا دیزاینر همواره سعی کرده ایم ضمن برآورده کردن نیازهای مشتریان در نهایت سایتی طراحی کنیم که از نظر بصری زیبا و جذاب باشد.
هنر همواره یکی از دغدغه های اصلی طراحان و دست اندر کاران گروه طراحی سایت مگادیزاینر بوده و هست.
اگر برای دست یافتن به صفحاتی زیبا و شکیل در طراحی سایت خود نیاز به تصاویر زیبا و با کیفیت هم دارید، نگران نباشید. ما با عکاسی حرفه ای از محصولات و محیط شما آن را برآورده خواهیم کرد.
به جهت اهمیت ویژه ای که ما برای هنر، اهالی هنر و دست اندر کاران رشته های هنری داریم برای فعالیت های مرتبط با انواع رشته های هنری و طراحی سایت این عزیزان امتیازات بخصوصی نیز در نظر گرفته ایم.
طراحی سایت و صفحات وب در گروه طراحان مگا دیزاینر در فضایی هنری انجام خواهد شد.
طراحی سایت خود را به هنرمندان و متخصصین مگا دیزاینر بسپارید.

آیا وجود صفحات اجتماعی برای هنرمندان کافی نیست؟

در دنیای امروز صفحات اجتماعی را میتوان بزرگترین راه برای ارتباط میان اقشار مخلتف جوامع دانست ، اما سوال اصلی اینجاست آیا برای معرفی مقوله ای به نام هنر و شناخت هنرمند آیا داشتن تنها صفحات اجتماعی کافی است ؟

جواب من به اسن سوال قطعا خیر است . البته این بدان معنی نیست که هنرمند صفحات اجتماعی را رها کند . اما وجود وبسایت برای هنرمندان امری واجب است. چرا که داشتن وب سایت در جهان دارای اعتبار بیشتری است ، همچنین ایجاد تفکیک صفحات منجمله صفحاتی مانند بیوگرافی ، دسه بندی کارهای هنرمند باعث می شود تا دنبال کننده ها راحت تر و منظم تر ب آنچه کی خواهند برسند از این روی داشتن وب سایت از الزامات هنرمندان است .

 

ولی این نکته نیک روشن است که در کشورمان هزینه ساخت وبسایت حقیقتا برای عزیزان هنرمند بسیار گران است که باعث می شود فضای اجتماعی انتخاب بهتری باشد . از این روی گروه مگا دیزاینر تصمیم به تخفیف ویژهای برای هنرمندان عزیز کشورمان گرفته تا هنرمندان عزیز با ارائه راحت اثر خود  در فضای وب بتوانند به اعتلای شناخت هنر و فرهنگ این مرز و بوم کمک نمایند. گروه مگادیزاینر دست عزیزان عزیزان هنرمند کشور را به گرمی می فشارد .